BAKIRKÖY KAYMAKAMLIĞI’NA ATANAN NAZMİ GÜNLÜ GÖREVİNE BAŞLADI

Resmi büyütmek için tıklayınız

Kaymakam Adem Öztürk’ün Ordu Vali Yardımcılığı’na atanması ile boşalan Bakırköy Kaymakamlığı’na Nazmi Günlü atandı. Nazmi Günlü 20 Eylül 2017 günü görevine başladı. Ziyaretine gittiğimiz Kaymakam GÜNLÜ’ye; “Bakırköy’e vermek istediğiniz mesaj var mı?” sorusunu yönelttik.
Günlü; “Bakırköy, Türkiye’de ismi  herkes tarafından bilinen, çok özellikli ve bu anlamda çok ayrıcalıklı bir ilçe. Kaymakam olarak görev yaptığım onuncu ilçe. Bundan da onur duyuyorum. Henüz tanışma ve tanıma aşamasındayız. Fakat bu aşamayı çok çabuk geçeceğiz. Ve Bakırköy’de mesaimize yoğun bir şekilde başlayacağız. Umarım iyi işler yaparız. Sizlerin vasıtasıyla da tüm Bakırköylülere selam ve saygılarımızı sunuyorum.” dedi. Sayın Kaymakama görevinde başarılar diliyoruz.
NAZMİ GÜNLÜ KİMDİR?
1964 yılında Mersin'de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Mersin’de tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1985 yılında mezun oldu. 1986 yılında Hatay Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Sırası ile Manisa-Sarıgöl, Ordu-Gürgentepe, Ağrı-Doğubeyazıt, Malatya-Darende, Hatay-Erzin, Antalya-Kemer, İzmir-Çeşme, Manisa-Turgutlu, Antalya-Manavgat Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 20 Eylül 2017 tarihinden itibaren Bakırköy Kaymakamlığı görevini yürüten Nazmi GÜNLÜ, Dr. Arzu GÜNLÜ ile evli olup bir kız çocuğu babasıdır.