LİONS KULÜBÜ TOPLUMA HİZMETE DEVAM EDİYOR

Resmi büyütmek için tıklayınız
Resmi büyütmek için tıklayınız

Toplumsal hizmetlere önem veren Lions Kulübü’nün kuruluşunun 100. Yılı’nda 10 adet akülü tekerlekli sandalye Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD)’nde ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Lions Kulübü’nün kuruluşunun 100. Yılı dolayısıyla 118-E Federasyonu hizmet günlerinde İstanbul Marmara Lions Kulübü’nün sponsorluğunda, bağışçı Ceylan Bozdurgut'dan 5 adet olmak üzere 10 adet akülü tekerlekli sandalye Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nde ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.
Renkli görüntülere sahne olan törende Avcılar Lions Kulübü, ihtiyaç sahibi bir engelliye de manuel sandalye teslim etti.
Törene Avcılar Lions Kulübü’nden Genel Yönetmen Danışmanı Mine Özer, Engelliler Komite Başkanı Naci Gürbüz ve geçmiş dönem Genel Yönetmeni Necati Yılmaz katıldılar. Törende TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş, etkinlikten dolayı Lions Kulübü’ne teşekkür etti.
Öğleden sonra Lüleburgaz Ertuğrul Köyü Cumhuriyet Kadınları Korosu’nun katılımıyla gerçekleşen etkinlik halkın ilgisini çekti. Törende Lions Kulübünce çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Törene, aralarında 118-E Genel Yönetmeni Celil Vardar, Genel Yönetmen Vekilleri Sina Mengi ve Şevki Sözen, çeşitli Lions Kulüpleri Başkanları ve üyeleri ile Leo Kulüp Başkanları da katıldı.

Resmi büyütmek için tıklayınız