CAROUSEL’DE DEYADER TASARIM PAZARI KERMESİ GERÇEKLEŞTİ

Resmi büyütmek için tıklayınız
Resmi büyütmek için tıklayınız

Dünya Engelsiz Yaşam Derneği (DEYADER) 26-29 Ekim tarihlerinde kadın emeğinin hak ettiği değeri görebilmesi için, ev hanımlarının ürettiği el emeği ürünleri Carousel Sahne’de ziyaretçileriyle buluşturdu. Aktif iş hayatına sahip olmayan ev kadınlarının ürettiği geleneksel ürünler aile bütçesine katkı sağlamak amaçlı Tasarım Pazar’ı Kermesinde sunuldu. Doğal taşlardan yapılmış takılardan, ev tekstil ürünlerine, kaybolmaya yüz tutmuş cam sanatından, keçe standına geniş yelpazeye sahip ürünler büyük beğeni topladı.
CAROUSEL CUMHURİYET’İN 94 YILINI COŞKUYLA KUTLUYOR
Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Cumhuriyet’in 94. Yılını coşkuyla kutluyor.     
28 Ekim-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Cumhuriyet temalı fotoğraf sergisinde Atatürk’ün özel olarak büyük boy hazırlanmış siyah-beyaz fotoğrafları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Türk Ulus’unun çağdaş uygarlık seviyesine ulaşana kadar yaşadığı zorluklar, cephedeki milli mücadele ve bu zorlukların birlik, beraberlik ve millet dayanışması ile aşılarak kazanıldığı kareler misafirleri etkileyecek.
Ayrıca Carousel Alışveriş Merkezi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Bando Takımı milli marşları yorumlayarak unutulmaz bir törenle ziyaretçileri karşıladı ve misafirlere  bayrak dağıtımı gerçekleştirdi.