Dünya gönüllüler gününde
AYŞE KULİN, EDİZ HUN, TULUHAN TEKELİOĞLU VE BÜLENT KERİMOĞLU’NA YILIN GÖNÜLLÜSÜ ÖDÜLÜ

Resmi büyütmek için tıklayınız
Resmi büyütmek için tıklayınız

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) ve Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Bakırköy Şubesi tarafından Dünya Gönüllüler Günü’nde düzenlenen etkinlikle; ünlü Yazar Ayşe Kulin, Sinema Sanatçısı Ediz Hun, Gazeteci-Yazar, Sunucu Tuluhan Tekelioğlu ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’na yardımseverlik ve gönüllülük çalışmalarına olan desteklerinden ötürü yılın gönüllüsü ödülü verildi.
Aydın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli ve TYSD Bakırköy Şube Başkanı Türkan Alper’in evsahipliğinde İAÜ Halit Aydın Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte konuşma yapan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu şunları ifade etti: “Cömert, alicenap ve yardımsever Bakırköy halkının desteğiyle sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak gönüllülük ve yardımseverlik çalışmalarına olan desteğimizin artarak devam edeceğinin sözünü veriyorum.”
Kulin, Hun, Tekelioğlu ve Kerimoğlu’na gönüllü çalışmaların önemini toplumsal olarak vurgulamak ve gönüllü çalışmalara teşvik etmek amacıyla plaket sunuldu. Törende ayrıca; gönüllülük çalışmalarına katkılarından dolayı Sheraton Ataköy Otel ve LC Waikiki kurumlarına da plaket takdim edildi.

Resmi büyütmek için tıklayınız
Resmi büyütmek için tıklayınız
Resmi büyütmek için tıklayınız