BAKIRKÖY’DE VALELERE EĞİTİM

Resmi büyütmek için tıklayınız

Bakırköy Belediyesi ve Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri(TOBFED)  işbirliği ile düzenlenen TOVDER(Tüm Vale Şirketleri ve Çalışanları Derneği) üyelerinin katıldığı “VALE EĞİTİM SEMİNERİ” Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.
Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun himayesinde başlayan vale eğitim seminerine; konuşmacı olarak Prof. Dr. Orhan Kural, Serdar Atasever, Sevilay Garguli, Ali Şentürk, Av. Murat Emergen katıldı.
TOBFED Başkanı Serkan Bakırtaş’ın açılış konuşmasıyla başlayan eğitim seminerinde Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Sevilay Garguli; öfke kontrolü, Klinik Psikolog Serdar Vatansever; stres yönetimi, Av. Murat Emergen; yasal bilgilendirmeler, radyo programcısı Ali Şentürk; etkili iletişim teknikleri, Orhan Akbudak; vale sektöründe yenilikler, Prof. Dr. Orhan Kural; motivasyon çalışması üzerine konuşma yaptı ve valelerin sorularını da yanıtladı.
Ayrıca eğitim seminerine katılan valeler, açılacak Kızılay standında da kan bağışında bulundular. Seminerde; ayrıca vale ve değnekçiler arasındaki çalışma farklılıkları üzerinde de görüş paylaşıldı.