KILIÇDAROĞLU KONUŞUYOR AMA DİNLEYEN YOK
HANİ AKRABA KAYIRMA  OLMAYACAKTI ?

Resmi büyütmek için tıklayınız

AVCILAR BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCISI ALİ RIZA DEĞİRMENCİ AKRABASININ MÜHÜRLÜ YERİNİ AÇTIRMAK İÇİN BAKIRKÖY BELEDİYESİ’NE  GELDİ.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 8 maddelik bir deklarasyon yayımladı. Şeffaflıktan, akraba kayırımcılığından, herkes ve her kesime eşit davranılacağından bahsetti. En son Ekim ayı grup toplantısında özellikle ‘’ akraba kayırma ‘’ olmayacaktır dedi.
Ancak Bakırköy Belediyesi’nde bu söylemlerin hiçbirisine uyulmadığı açık.
Avcılar Belediyesi Başkan yardımcısı Ali Rıza Değirmenci Bakırköy Belediyesi’ne gelerek Başkan Teknik Yardımcısı Cavit Ganiç başta olmak üzere yaptığı görüşmeler sonucu akrabasının mühürlü yeri açıldı. Mühür sökülmesinin gerekçesi ‘’ ruhsat işlemleri devam ediyor’’
(.........) Bakırköy Ataköy 7,8,9,10 Kısım Mahallesi (.......) yerdeki  (.......) ‘a ait ( .......) ruhsatsız faaliyet sebebiyle 10.04 2019 tarihinde mühürlenerek faaliyetten men edildiği.
İşyeri ilgilisinin imar ve itfaiye eksikliklerinin giderebilmesi, bu bağlamda işyeri açma ve çalışma ruhsatını alabilmesi için Belediyemiz Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünün 13.05 2019 tarih ve 25650 sayılı yazısına istinaden işyerinin mührü açılarak ilgilisine teslim edildiği, ayrıca ilgili evrak gereği  son yapılan denetimde ruhsat işlemleri devam etmekte olan (......) alanlarında herhangi bir ticari faaliyete rastlanmadığı görülmüştür.
Başkan Adına Başkan yardımcısı
Taşkın Toprak
Bu arada tarafıma gönderilen yazıda belirtilen ( mühürlü alanlarında herhangi bir ticari faaliyet rastlanmadığı bildirilmiştir) ifadeleri tamamen gerçek dışıdır. Bu işletme faaliyetlerine bir gün dahi ara vermeden devan ettiğine yüzlerce kişi tanıktır.