CAROUSEL ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ 24 YAŞINDA

Resmi büyütmek için tıklayınız
Resmi büyütmek için tıklayınız

Alışverişin keyifli ve huzurlu adresi Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi kuruluşunun 24. yaşını çeşitli etkinlikler ve söyleşilerle kutladı. Bir hafta boyunca süren konserlerin, etkinliklerin ve çeşitli aktivitelerin yapıldığı AVM yediden yetmişe herkesi ağırladı. Ev tekstilinden, kadın ve çocuk giyime, ayakkabıdan, aksesuara kadar birçok ürün çeşidinin bulunduğu alışveriş merkezi, ziyaretçilerine yüzlerce hediye kazandırdı.
Yenilenen yüzü ve yepyeni markalarıyla İstanbul’un her kesiminden misafirlerini ağırlayan, Bakırköy’ün en önemli buluşma merkezlerden biri olan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 24. yaşını çeşitli etkinlikler, kampanyalar ve sürpriz hediyelerle kutladı. Hem eğlendiren hem de keyifli sohbetler eşliğinde gerçekleşen yıldönümü etkinlilerinde Merve Holefter, Özgün ve Soner Arıca müzik severlerle buluştu. Astrolojiden, futbola, anne bebek sağlığından, müziğe kadar her alanda misafirlerine eğlenceli anlar yaşatan Carousel, festival tadındaki kutlamalarıyla ziyaretçilere unutulmayacak anlar yaşattı. 23 Eylül Pazartesi günü Zumba etkinliği ile başlayan aktiviteler 29 Eylül Pazar günü Giselle Tavilson’ un eşsiz keman performansıyla sonlandı.
GISELLE KEMAN ŞOVLA BÜYÜLEDİ
Türkiye’nin en sevilen ‘Elektro Keman Şov Sanatçısı’ Giselle Tavilson, Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nin 24. Yıldönümü etkinliği kapsamında Carousel Sahne’ de sanatseverlerle bir araya geldi. Büyüleyici keman performansı ile katılımcıları kendine hayran bırakan Tavilson, sergilediği şov ile de ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Ziyaretçilerine eğlence ve alışverişi bir arada sunan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, söyleşiden konsere kadar birçok etkinliğe imza atıyor. Carousel, bir hafta süren etkinliğin son gününde Giselle Tavilson’ u ağırladı. Parlayan enerjisiyle izleyenlere renkli anlar yaşatırken, en sevilen yerli ve yabancı şarkıların keman versiyonu ile sahne alan Tavilson, hem dans etti hem de şovuyla keyifli anlar yaşattı. Sahne performansı ve kemanın eşsiz melodisiyle müzikseverleri büyüleyen sanatçı, hareketli figürleriyle dikkatleri üzerine çekti.