Meclis görüşmelerinin tamamını dilerseniz bizimle irtibata geçerek talep edebilirsiniz.

2018 OCAK AYI BELEDİYE MECLİSİ'NDE NELER GÖRÜŞÜLDÜ

02 Ocak 2018 Salı Meclis konuşmaları
03 Ocak 2018 Çarşamba Meclis konuşmaları
05 Ocak 2018 Cuma Meclis konuşmaları  
02 Ocak 2018 SALI MECLİS KONUŞMALARI
Konuşmaların tamamını yandaki menüden dinleyebilirsiniz.
 
Konuşmaların tamamını yandaki menüden dinleyebilirsiniz.
 
Konuşmaların tamamını yandaki menüden dinleyebilirsiniz.
 

Bakırköy Belediye Meclisi’nin 7. Seçim dönemi 4. Toplantı yılı 2018 senesi Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2 Ocak 2018 salı gününe ait birleşimi açıldı. Meclis gündemi oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.
Gündem maddelerinin okunmuş olması oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.
Yazı İşleri Müdürlüğü başlıklı Denetim Komisyonuna üye seçimi hakkındaki başkanlık teklifi doğrultusunda gruplardan aday isimler belirlenecektir. CHP Grubundan aday isimler, Taşkın Toprak, Taner Kazanoğlu, Nebahat Yıldırım, Süleyman Nadir Ataman ve Kenan Şahin. AKP Grubundan aday isim, Fatma Elmasgül Torun.
Taşkın Toprak:24, Taner Kazanoğlu:24, Nebahat Yıldırım:24, Süleyman Nadir Ataman:24, Kenan Şahin 24 oy alarak seçilmişlerdir. Fatma Elmasgül Torun da 5 oy almıştır.
Bu sonuçlara göre, Taşkın Toprak, Taner Kazanoğlu, Nebahat Yıldırım, Süleyman Nadir Ataman ve Kenan Şahin denetim komisyonu üyeliğine seçildiler.
1. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü başlıklı çocuk evleri ve tenis kortları hakkındaki ücret tarifesinin yeniden değerlendirilmesi konulu evrakın tarife komisyonuna havalesi oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi.

03 Ocak 2018 ÇARŞAMBA MECLİS KONUŞMALARI
Konuşmaların tamamını yandaki menüden dinleyebilirsiniz.
 

Bakırköy Belediye Meclisi’nin 7. Seçim dönemi 4. Toplantı yılı 2018 senesi Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 3 Ocak 2018 çarşamba gününe ait birleşimi açıldı. Mazeret dilekçeleri okundu ve oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi. Geçen birleşime ait zabıt özeti okundu ve oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi. Gündem maddelerinin okunmuş olması oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.
1. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü başlıklı başkan yardımcısı olarak görevlendirilen İrfan Kurtulmuş’un ücret tarifeleriyle ilgili CHP Grubunun bir önerisi var. 5393 sayılı yasanın 49. maddesi gereği belediye başkanlığı evrak bedelinin 2/3 kalan ücret üzerinden ödenmesi vardır. Ödeme oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi.
2. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü başlıklı başkan yardımcısı olarak görevlendirilen İsmail Taş’ın ücret tarifeleriyle ilgili CHP Grubunun bir önerisi var. 5393 sayılı yasanın 49. maddesi gereği belediye başkanlığı evrak bedelinin 2/3 kalan ücret üzerinden ödenmesi vardır. Ödeme oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi.
3. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü başlıklı başkan yardımcısı olarak görevlendirilen Hatice Selli Dursun’un ücret tarifeleriyle ilgili CHP Grubunun bir önerisi var. 5393 sayılı yasanın 49. maddesi gereği belediye başkanlığı evrak bedelinin 2/3 kalan ücret üzerinden ödenmesi vardır. Ödeme oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi.
4. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü başlıklı sözleşmeli personel hakkındaki başkanlık teklifi oylamaya sunuldu. Oy çokluğuyla kabul edildi.

05 Ocak 2018 CUMA MECLİS KONUŞMALARI
Konuşmaların tamamını yandaki menüden dinleyebilirsiniz.
 

Bakırköy Belediye Meclisi’nin 7. Seçim dönemi 4. Toplantı yılı 2018 senesi Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 5 Ocak 2018 cuma gününe ait birleşimi açıldı. Mazeret dilekçeleri okundu ve oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi. Geçen birleşime ait zabıt özeti okundu ve oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi. Gündem maddelerinin okunmuş olması oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.
1. Tarife komisyonunun çocuk evleri ve tenis kortları hakkındaki ücret tarifesinin yeniden değerlendirilmesi hakkındaki tarife komisyon raporu oylamaya sunuldu. Oy birliğiyle kabul
edildi.

Pencereyi Kapatmak için Tıklayınız...